Říjen 2015

Zpět do reality?

13. října 2015 v 22:04 | Eli |  DIÁŘ
Blog spal letním spánkem. Je ale zpět.

Seběhlo se moc věcí. Hlavní událostí ale byly skoro 4 měsíce mimo ČR (překvapivě opět Skotsko), a to je téměř synonymum pro "mimo internet". Kdo žil někdy v UK, jistě ví, že mimo velká města je tam internet asi na takové úrovni jako u nás někde v neobydlené vesnici před deseti lety. Ať s tím ten Kamerón něco udělá, však mají na mnoha místech rychlost internetu naprosto ostudnou!

Ale trávit málo času na internetu bylo strašně fajn. Možná i proto, že jsem vlastně celou dobu jenom byla v práci nebo spala (a spánek je přece strašně fajn). Bylo to vyčerpávající, ale nezapomenutelné. A vydělali jsme si s přítelem na další výlety někam dál, mám nový MacBook, a tak, takže to za to otročení stálo. Procestovali jsme kus Skotska, zajeli i do Anglie, chodili na výlety a do divadla. Mimo jiné jsme viděli snad tu nejlepší verzi "Jak je důležité míti Filipa", jakou si člověk může představit. Dokonalé kostýmy, skvělí herci, výborná atmosféra, držení se originálu. Také jsme poznali spoustu zajímavých lidí, viděli několik jedinečných filmů, nasmáli se i navztekali.


A teď současnost.
Třetí ročník bakalářského studia, takže mě čeká praxe, sesmolení věhlasného opusu (ale mám skvostné téma, opravdu jsem se v něm našla, takže tu haldu knížek vlastně čtu z vlastního zájmu), a tak. Hledám si nějakou dobrou brigádu, dělám si řidičák, doučuji se cizí řeči, které jsem buď zapomněla, nebo mě nově zaujaly. Denně pečlivě lustruju letenky a jízdenky na výlety po světě a sním o Karibiku a Islandu do poloviny příštího roku (a myslím, že to vyjde).
A potřebuji všude proveditelný koníček, protože bydlím na třech místech. A tak jsem zpět se svými kecy. Smazala jsem nepotřebné články rychleji než nějaká bezpečnostní agentura a za drobné úpravy některých by se nemusel stydět žádný cenzor.
Hodně štěstí (vám, drazí).